Aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų gausa, jų nuolatiniai pasikeitimai, papildymai ūkinės veiklos vykdytojams atima netik daug brangaus laiko juos studijuojant, vykdant nustatytus reikalavimus, bet taip pat reikalauja daug žinių teisės, ekologijos, aplinkotvarkos ir aplinkotyros srityse. Daugiametę patirtį aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų vykdyme turintis kvalifikuotas specialistas sutaupys Jūsų brangų laiką ir suteiks kokybiškas, kvalifikuotas paslaugas.

Paslaugos

Veiklos vykdytojo, vykdančio transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą, deklaracijos rengimas, teikimas ir konsultavimas

Pirmą kartą teikiant Atliekų susidarymo metinę ataskaitą, veiklos vykdytojas kartu su ja privalo pateikti Aplinkos apsaugos agentūrai, Veiklos vykdytojo, vykdančio transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą, deklaraciją. Pasikeitus duomenims, kuriuos būtina nurodyti deklaracijoje, veiklos vykdytojas turi deklaraciją patikslinti ir pateikti ją kartu su Atliekų susidarymo metine ataskaita apie praėjusius metus.

Kontaktai

Gediminas
Tel.: +370 600 223 94
reikalavimai@yahoo.com

El. paštas:
Slaptažodis:
Pamiršote prisijungimo duomenis?